Registračný Formulár

Prehlásenie (súhlas) účastníka: Odoslaním prihlášky potvrdzujem, že pretekov sa zúčastňujem na vlastné nebezpečie za plnej cestnej premávky a budem rešpektovať pokyny usporiadateľov, dôkladne som sa oboznámil -a s podmienkami pretekov.

Dobrovoľne súhlasím s použitím mojich osobných údajov na potreby týchto pretekov v rozsahu všetkých polí formulára a taktiež súhlasím so zverejnením mojich osobných údajov, zverejnením mojich osobných údajov na web stránkach a facebooku obce Kláštor pod Znievom a na web stránkach jej zmluvných partnerov v rozsahu on-line prehľadov, štartovných listín, výsledkových listín a súhlasím so zverejnením mojich fotografii z pretekov v zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z. pre usporiadateľa: Obec Kláštor pod Znievom, IČO: 00316733, web: www.obecklastor.sk a aj jej zmluvných partnerov a budúcich partnerov na použitie v súvislosti s cyklistickými pretekmi.

Tento súhlas je daný na dobu 10 rokov od poslednej známej prihlášky a je ho možné kedykoľvek odvolať písomne alebo e-mailom (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.).

Odvolaním tohto súhlasu nebude dotknutá zákonnosť spracúvania osobných údajov pred odvolaním súhlasu. Súčasne som bol upovedomený o tom, že spracúvanie môžu vykonávať zmluvný partneri obce Kláštor pod Znievom a budúci zmluvný partneri v súvislosti s cyklistickými pretekmi.

Údaje k platbe Vám budú zaslané po registrácií na uvedený email do 24 hod. Registrácia cez internet končí 19.8.2021.

 

REGISTRAČNÝ FORMULÁR

Výsledky pretekov

 

  • 2020 | Znievske dni cyklistiky - Neuskutočnili sa z dôvodu pandémie COVID-19
  • 2019 | Znievske dni cyklistiky - Neuskutočnili sa z dôvodu rekonštrukcie ciest

 

 

 

 

História pretekov

Články v printe

Články na webe